Фізична охорона в Одесі

Наші спеціалісти проведуть щільний аналіз всіх можливих ризиків вашого об’єкту, виконають розрахунок розміщення сил і засобів. На основі отриманих даних Вам буде запропоновано оптимальне поєднання послуг для якісного захисту об’єкту від злочинних посягань по розумній ціні.

Кваліфіковані співробітники нашої фізічної охорони пройшли спеціальну підготовку, що підтверджено відповідним сертифікатом. Співробітники «Командор» постійно проходять підвищення кваліфікації, з тренуваннями та перевіркою знань відповідно із сучасними вимогами в охоронній сфері.

Ми впевнені в своїх співробітниках, але за бажанням наших клієнтів регулярно проводимо незаплановані скриті перевірки підлеглих 3-4 рази на тиждень. Як говорить народна мудрість — довіряй, але перевіряй.

Для максимально ефективної роботи фізічної охорони наша компанія надає комплекс охоронних послуг, включно відеонагляд, охоронну сигнализацію і кнопку тривожного виклику групи швидкого реагування. Це дозволяє мінімальними силами здійснювати належний контроль за великою кількістю приміщень та територій.

На сьогоднішній день пожежна сигналізація – це навіть не витрати, а скоріше інвестиції в благополуччя вашої родини. Забезпечте собі і своїм близьким спокій та безпеку вже зараз! Лише подзвоніть в «Командор» – ми подбаємо про все інше.


Група компаній «Командор» – 20 років бездоганної роботи. Всі види охоронних послуг. Оптимальне рішення задач будь-якої складності. Гарантія безпеки. Висока якість, доступні ціни. Обирайте краще – звертайтесь до професіоналів! Дізнайтесь більше за телефоном: