Охорона квартири в Одесі

Існує думка, що охорона квартири потрібна лише тим, хто дуже багатий і звик зберігати вдома свої заощадження: гроші, коштовності, цінні речі тощо. А решті, вона, так би мовити, без потреби. Особливо якщо у квартирі – сучасні двері з двома замками. Причому не кнопковими, а «надійними, дорогими, які злодії точно не розкриють». А що ж насправді?

Охоронна сигналізація у квартиру

По-перше, для «професіоналів злочинного світу» немає неприступних дверей і замків, що не відкриваються. Проникнути всередину – це лише питання часу. По-друге, хто сказав, що проникнути у квартиру можна лише через двері? І, нарешті, найголовніше – сьогодні, встановлюючи охоронну сигналізацію, ви купуєте не просто якийсь технічний пристрій, а гарантовану безпеку та спокій для себе та членів своєї родини.


Переваги встановлення охоронної сигналізації у квартиру в Одесі.

Ви зможете сміливо їхати у відпустку, не побоюючись за збереження свого майна. Їздити з сім’єю на вихідні з упевненістю, що вдома за вашої відсутності все буде в повному порядку. Щодня спокійно вирушати на роботу, знаючи, що ніхто не злякає вашу дитину, яка повернулася зі школи. Тобто, якщо вам просто хочеться гарантій, що нічиї жадібні руки не копатимуться у ваших речах і не зіпсують ремонт за вашої відсутності, охоронна сигналізація квартири вам потрібна, незалежно від рівня доходу. Більше того, через кілька років ви навіть дивуватиметеся, як раніше жили «без охорони». Нічого дивного: впевненість у безпеці та гарантований спокій – приємні відчуття, до яких швидко звикаєш.

Встановлення охоронних систем у квартиру в Одесі.

Щоб обрати найкращий варіант охоронної системи для вашої квартири, потрібен індивідуальний підхід. Це дозволить не тільки точно врахувати ваші потреби, але й мінімізувати витрати. Нічого зайвого – лише те, що справді необхідно. Залежно від поставлених завдань сучасні системи охоронно-тривожної сигналізації комплектуються надчутливими датчиками, які реагують на:

  • відкриття вхідних дверей та вікон;
  • рух всередині об’єкта;
  • розбиття шибок;
  • сторонні звуки у приміщенні.

При цьому налаштування цих приладів виконуються таким чином, що ви можете, наприклад, спокійно залишати вдома кота або собаку, не побоюючись, що їхні дії спровокують спрацювання сигналізації. При цьому проникнення злодіїв буде виявлено.

Пультова охорона квартири в Одесі

Найефективнішим і найнадійнішим варіантом охоронної сигналізації у квартирі на сьогоднішній день є пультова охорона. При спрацюванні сигналізації сигнал тривоги надходить на пульт централізованої охорони, і на об’єкт негайно виїжджає група швидкого реагування. Її завдання – огляд цілісності конструкції об’єкта (двері, вікна та інших.), а при виявленні слідів несанкціонованого проникнення – затримання зловмисників чи блокування їм шляхів відходу до приїзду співробітників правоохоронних органів чи прибуття об’єкт клієнта.

Встановлення пожежної сигналізації та КТВ

Для повної безпеки, крім охоронної сигналізації, виправдано також встановити кнопку тривожного виклику групи швидкого реагування та пожежну сигналізацію. Але знову ж таки все залежить виключно від ваших потреб та побажань – для підключення до пультової охорони достатньо навіть однієї з цих послуг.

Встановлення охоронного відеоспостереження у квартиру в Одесі

Найбільшого ефекту досягається при підключенні на пульт централізованої охорони сигналізації в комплексі з охоронним відеоспостереженням. Це дає можливість оператору відразу з’ясувати причину спрацювання та вибрати оптимальний алгоритм дій для цієї ситуації.

Наша компанія пропонує повний комплекс із встановлення охоронно-захисних систем:

Подаруйте собі і тим, хто вам дорогий, безтурботний спокій та впевненість у завтрашньому дні! Весь спектр охоронних послуг. Бездоганна якість. Доступні ціни. Індивідуальний підхід. Вирішення будь-яких, навіть найскладніших завдань. Все реально – достатньо одного-єдиного дзвінка за номером:


Група компаній «Командор» — 20 років бездоганної роботи. Усі види охоронних послуг. Оптимальне розв’язання задач будь-якої складності. Гарантія безпеки. Висока якість, доступні ціни. Вибирайте найкраще – звертайтесь до професіоналів! Дізнайтесь більше за телефоном: