Наші досягнення:

У 2012 році Наша компанія першою на Півдні України уклала Договір Генерального виконання (аутсорсингу) послуг Банківської Безпеки. Під повне забезпечення послугами Безпеки компанією Командор взято понад 140 банківських об’єктів на півдні України. Були відкриті наші філії у Криму, Херсоні та Миколаєві. Ми комплексно обслуговуємо понад 140 об’єктів, які віддалені між собою на відстані до 1000 км. Наше завдання було пов’язати управління безпекою одним Центром, і ми його успішно виконали. У штаті Замовника працюють куратори послуг безпеки з якими налагоджено відмінне порозуміння та повагу, що дозволило значно покращити якість послуг та знизити їх вартість для замовника.
В комплекс послуг увішли : пультова охорона; пожежний нагляд, монтаж та налагодження охоронно-пожежного обладнання, відеоспостереження, фізична охорона, аналіз, контроль й інспектування безпеки, економічна та кадрова безпека.

Нами накопичено досвід забезпечення безпеки у сферах будівництва, торгівлі, промисловості та приватних осіб. Ми знаходимося в постійному пошуку вдосконалення послуг на засадах законності та взаємної поваги.