В будь-якому бізнесі є необхідність доставляти певний вантаж з одного пункту призначення в інший. Від своєчасної доставки, цілісності груза при пересуванні залежать витрати, вкладені в нього. По дорозі із автомобілем може трапитися будь-що завгодно: вихід із ладу вузлів і механізмів, дорожньо-транспортна пригода, аварійний стан доріг і т.д. Ці фактори створюють передумови зловмисникам для скоєння псування або крадіжки майна. Саме тому охорона вантажу сьогодня так важлива.

По факту надання послуг з охорони і супроводу вантажу сторонами підписується відповідний договір.

Після цього, ми з представниками замовника погоджуємо маршрут перевезення (початкові, концеві й проміжні точки маршруту), сроки та порядок доставки, прийому і передачі вантажу.

Заносимо в протокол паспортні і контактні дані відповідних осіб, а також які госномера автотранспорту будуть використовувати для перевезення вантажу.

Перед відправою вантажу він оглядається представниками нашої компанії і замовниками. Оцінюються фактори ризику відповідно специфіці вантажу. Вивчається інформація про оперативну обстановку в регіоні слідування і виявляється оптимальна кількість охороннників.

Перевіряеться цілістність контейнера, пломб, якими опечатується контейнер.

Охорона вантажу і супровід транспорту професійними спеціалістами допомогають знизити ризики і передбачити серйозні збитки. Ми знаємо, як забеспечити необхідим рівнем надійності для того, щоб вантаж було доставлено в цілістності і вчасно. Наші співробітники екіпіровані спецзасобами, транспортом швидкого реагування і св’язком.


Дзвоніть на замовляйте послугу: