Охорона приватного будинку в Одесі.

Мій дім — моя фортеця, говорить англійське прислів’я. Почуття захищеності, спокою та надійності необхідне будь-якому власнику приватного будинку незалежно від населеного пункту, в якому він проживає.

Однак відсутність надійної охорони робить приватний будинок зручною метою для злодіїв. Нічого дивного: проникнути в будинок набагато простіше, ніж у квартиру. Прихована за парканом та деревами територія, розташування вікон на першому поверсі. Зловмисникам достатньо лише знайти затишне місце і прочинене вікно. І навіть якщо відкритого вікна не знайшлося, проникнути всередину не важко – неприступних дверей і замків, як відомо, не існує.

Кому потрібна установка охоронної сигналізації у приватному будинку в Одесі?

Без перебільшення всім власникам приватних будинків – для гарантованої безпеки. Адже можливості сучасної охоронної сигналізації не обмежуються захистом вашої оселі від проникнення злодіїв.

Наша компанія пропонує повний комплекс із встановлення охоронно-захисних систем:

Фізична охорона приватного будинку в Одесі

Також компанія «Командор» пропонує послуги кваліфікованих співробітників фізичної охорони, які пройшли спеціалізовану підготовку та мають відповідний сертифікат.


Охорона дачі в Одесі та Одеській області

Дача — улюблене місце відпочинку багатьох городян, що дозволяє насолодитися природою і хоча б на якийсь час забути про міську метушню. Але оскільки цілий рік на дачі живуть лише одиниці, із настанням осені саме дачні будинки стають об’єктом пильної уваги зловмисників. Тому питання, чи варто встановлювати охоронну сигналізацію на дачі, логічніше формулювати інакше: коли її встановлювати найкраще?

Установка сигналізації для дачі?

Кінець осені – початок зими – найвдаліший час для встановлення охоронної сигналізації на дачі. Адже саме пізно восени та взимку відбувається найбільша кількість дачних крадіжок, а виявити зламані двері та зіпсоване майно, приїхавши навесні, не хочеться нікому. У ваших силах забезпечити себе та свою сім’ю від такого роду «сюрпризів» – достатньо встановити на дачі охоронну сигналізацію, яка відлякає злодіїв. Один-єдиний дзвінок гарантує вам спокій за збереження вашої дачі цілий рік.

  • Просто.
  • Доступно.
  • Ефективно.

Яку вибрати сигналізацію для дачі?

Найбюджетніший варіант – встановити на дачі сигналізацію без підключення до пультової охорони. У разі спрацювання гучна сирена сповістить усіх на околицях про візит непроханих гостей, яких ніби вітром здує. Перевірено неодноразово. Все логічно – ніхто зі злодіїв не мріє зустрітися зі збройним вбранням, тим більше, коли навколо вистачає дач, що не охороняються.

Ми знаємо, як забезпечити вам спокійний сон та недоторканність вашого майна. Гарантуємо, що при цьому будуть враховані особливості вашого житла та прилеглої до нього ділянки, а також всі інші нюанси. В результаті ви отримаєте оптимальний варіант особисто для вас та доступні ціни на встановлення охоронної сигналізації.


Група компаній «Командор» — 20 років бездоганної роботи. Усі види охоронних послуг. Оптимальне розв’язання задач будь-якої складності. Гарантія безпеки. Висока якість, доступні ціни. Вибирайте найкраще – звертайтесь до професіоналів! Дізнайтесь більше за телефоном: