ПРО КОМПАНІЮ КОМАНДОР

Група охоронних підприємств Komandor Security Max Group – це надійна, перевірена часом команда професіоналів, що спеціалізується на наданні якісних, сучасних, високотехнологічних послуг у галузі охорони та безпеки. Заснована у 2002 році в Одесі. На сьогоднішній день є одним із визнаних лідерів серед недержавних охоронних структур півдня України (Одеська, Миколаївська та Херсонська області). Відрізняється бездоганною репутацією, надає юридичним та фізичним особам усі види охоронних послуг.

Нам довіряють не лише наші співвітчизники, а й іноземні компанії, які працюють в Україні. Ми пишаємося тим, що клієнти називають нас потужною, неприступною фортецею, за стінами якої їм спокійно, комфортно та безпечно. Нам справді можна довіряти на 100% – ми не підіб’ємо.

Ми постійно розвиваємось у своїй сфері, досліджуємо та використовуємо найсучасніші європейські розробки в галузі охорони та безпеки. Саме ми одними з перших у країні запровадили послугу комплексної економічної безпеки клієнтів, а також унікальну для нас, але дуже популярну в Європі послугу комплексної безпеки та охорони на аутсорсинг. Іншими словами, комплексний контроль, аналіз, встановлення та обслуговування систем безпеки однією спеціалізованою організацією.

Не дивно, що одного разу звернувшись до Komandor Security Max Group, клієнти залишаються з нами на довгі роки. Телефонуйте та приходьте – обіцяємо, ви ніколи не пошкодуєте про те, що вибрали саме нас!

Наша місія та цінності

Потреба безпеки – базова для будь-якої людини. Рік у рік темп життя неухильно зростає, а разом з ним збільшується і потреба у безпеці. Причому не лише для самих людей, а й для їхнього бізнесу, житла, різних об’єктів, транспорту та вантажів. І, звичайно, для виконання такого важливого та відповідального завдання хочеться мати справу лише з надійним, порядним та чесним партнером.

Ми саме ті, хто вам потрібний. З самого початку група охоронних підприємств Komandor Security Max Group обрала своєю місією забезпечення особистої та майнової безпеки з використанням передових досягнень у галузі. Неухильне дотримання міжнародних стандартів та поняття професійної честі. Доступні ціни на ринку охоронних послуг України та вірне служіння інтересам наших клієнтів відповідно до наших цінностей.

Довіра

Нам довіряють тисячі клієнтів – ми робимо все, щоб повною мірою виправдовувати їхню довіру. Гарантована безпека у режимі 24/7. Порядність та конфіденційність. Прозорість та відкритість всіх наших дій для клієнтів, завдяки яким вони впевнені у нашій компанії та її послугах. Ми цінуємо свою репутацію і хочемо, щоб ви зверталися саме до нас і залишалися на довгі роки. А краще – назавжди!

Професіоналізм

З нами ви завжди надійно захищені. Команда «Командор» – це провідні фахівці з охорони та безпеки з великим досвідом роботи в силових структурах. Накопичений за довгі роки досвід та професіоналізм дозволяють нам на найвищому рівні виконати будь-яке ваше завдання, незалежно від його складності. Для нас немає нічого неможливого – ми вміємо все.

Клієнтоорієнтованість

Вибираючи нас, ви можете бути впевнені: ваш комфорт та безпека для нас понад усе. Фахівці нашої компанії інтегрують підсистеми безпеки, виходячи з потреб клієнта, що дозволяє створити єдину, персональну систему управління, контролю та моніторингу небезпек. Індивідуальний підхід. Справжній європейський сервіс за доступними українськими цінами.

Якість

Експертні знання та практичний досвід наших фахівців з безпеки у поєднанні з інноваційними технологіями в охоронній сфері та сучасним обладнанням, що відповідає міжнародним стандартам, дозволяють нам гарантувати високу якість на всіх етапах співробітництва. Весь комплекс заходів з охорони та безпеки людей, об’єктів та транспорту. Жодних компромісів – все лише найкраще для наших клієнтів!