Кнопка тривожного виклику в офіс, магазин або будь-який об’єкт бізнесу в Одесі

Тривожна кнопка – незмінний помічник в будь-якій екстремальній ситуації та надійний гарант вашого спокою в режимі 24/7. Компактний пристрій безпровідної сигналізації при натисканні передає сигнал тривоги на пульт охорони і забезпечує екстрений виклик групи швиткого реагування.

Відрізняється відносно малими витратими на встановлення, при цьому забезпечує ефективний захист не тільки майна, але і здоров’ю, а іноді й життя власників бізнесу та їх працівників.

Кнопки тривожного виклику (КТВ) групи швидкого реагування також часто встановлюваються на малогабаритних об’єктах, де немає можливості разміщення охорони (пункти обміну валют, кіоски і т.д.).

Види кнопок тривожного визову в офіс, магазин або будь-який об’єкт бизнесу в Одесі

Розрізняюьт стаціонарні і мобільні КТВ. Стаціонарні, як правило, встановлюються в прихованих місцях, наприклад, в шафі біля вхідних дверей в квартирі або під стільницею на робочих місцях:

  • продавців;
  • касирів;
  • охоронців і т.д.

Це дозволяє подати сигнал тривоги, не привертаючи уваги злоумисників.

Мобільні КТВ (радіобрелоки) краще для співробітників, які не сидять на місці або не мають постійного робочего місця:

  • персонала торгівельних залів;
  • адміністраторів;
  • охоронців і т.д.

Встановлення кнопок треивожного виклику в офіс, магазин або будь-який об’єкт бизнесу в Одесі

Яку тривожну кнопку встановити і де саме, вирішується індивідуально. Спеціалісті групи компаній «Командор» в кожному конкретному випадку проводять детальний аналіз можливих ризиків і планування об’єкту, розпрацюють оптимальну схему розміщення обладнання, проводять його підбір, встановлення і обслуговування. При цьому завжди честно розповідають клиінтам, на чому можна зэкономити без шкоди для результату.

Наша компанія  пропонує послуги з монтажу і обслуговуванню кнопок тривожного виклику групи швидкого реагування. Наші спеціалісти:

  • проведуть аналіз планування об’єкту і можливих ризиків;
  • розроблять оптимальну схему разміщення обладнання КТВ;
  • проведуть підбір і монтаж необхідного обладнання.

Ми пропонуємо вам набагато більше, ніж просто захист вашого майна або бізнесу від неочікуваних гостей. Наша компанія, успішно працююча з 2002 року, гарантує вам і вашим близьким безпеку в режимі 24/7.


Група компаній «Командор» – 20 років бездоганної роботи. Всі види охоронних послуг. Оптимальне рішення задач будь-якої складності. Гарантія безпеки. Висока якість, доступні ціни. Обирайте краще – звертайтесь до професіоналів! Дізнайтесь більше за телефоном: