Кнопка тривожного виклику для дому в Одесі

Тривожна кнопка – незмінний помічник в будь-якій екстремальній ситуації та надійний гарант вашого спокою в режимі 24/7. Компактний пристрій безпровідної сигналізації при натисканні передає сигнал тривоги на пульт охорони і забезпечує екстрений виклик групи швиткого реагування.

Відрізняється відносно малими витратими на встановлення, при цьому забезпечує ефективний захист не тільки майна, але і здоров’ю, а іноді й життя власників бізнесу та їх працівників.

Кнопки тривожного виклику (КТВ) групи швидкого реагування також часто встановлюваються на малогабаритних об’єктах, де немає можливості разміщення охорони (пункти обміну валют, кіоски і т.д.).

Види кнопок тривожного виклику

Кнопка тривожного виклику миттєво сповщає охоронну компанію про пограбування, витік газу, заводнення чи пожежу. Одним натисканням викликає медину допомогу та попередить близьких, якщо різко погіршиться стан здоров’я.

Пристрій підтримує 8 типів подій, один з яких ви обираєте. Від типу події залежить, який код тривоги буде відправлено на пульт охоронної компанії та що буде у сповіщенні, яке отримає користувач.

Залежно від налаштувань кнопки, її можна використовувати як пульт керування розумним домом, активуючи сценарії одноразовим чи подвійним натисканням.

Встановлення кнопок тривожного виклику для дому в Одесі

Яку тривожну кнопку встановити і де саме, вирішується індивідуально. Спеціалісті групи компаній «Командор» в кожному конкретному випадку проводять детальний аналіз можливих ризиків і планування об’єкту, розпрацюють оптимальну схему розміщення обладнання, проводять його підбір, встановлення і обслуговування. При цьому завжди честно розповідають клиінтам, на чому можна зэкономити без шкоди для результату.

Наша компанія  пропонує послуги з монтажу і обслуговуванню кнопок тривожного виклику групи швидкого реагування. Наші спеціалісти:

  • проведуть аналіз планування об’єкту і можливих ризиків;
  • розроблять оптимальну схему разміщення обладнання КТВ;
  • проведуть підбір і монтаж необхідного обладнання.

Ми пропонуємо вам набагато більше, ніж просто захист вашого майна або бізнесу від неочікуваних гостей. Наша компанія, успішно працююча з 2002 року, гарантує вам і вашим близьким безпеку в режимі 24/7.


Група компаній «Командор» – 20 років бездоганної роботи. Всі види охоронних послуг. Оптимальне рішення задач будь-якої складності. Гарантія безпеки. Висока якість, доступні ціни. Обирайте краще – звертайтесь до професіоналів! Дізнайтесь більше за телефоном: