Пожежна сигналізація в офіс, магазин або будь-який об’єкт бізнесу в Одесі

Ніхто в світі не застрахований від пожежі, але в наших силах мінімізувати і навіть практично звести до 0 його можливі наслідки.

Це не чудо, а реальні можливості сучасної пожежної сигналізації – продуманого до найменших деталей комплекса технічних засобів з ціллю виявлення факту розгорання, задимлення і моментальної передачі сигнала тривоги для оперативного реагування.

Система охоронно-пожежної сигналізації комплектується надчутливими датчиками, які реагують на:

  • задимлення приміщень
  • короткі замикання
  • розгорання електроприладів через перепади напруги
  • мимовільне розгорання вогненебезпечної побутової хімії.

Дану систему при бажанні можна доукомплектовати додатковими датчиками, реагуючими на витік воды, газу і затоплення сусідами.

Як працює пожежна сигналізація

При спрацюванні сигнал тривоги подається на звуковий сповіщувач і по GPRS-каналу поступає на пульт централізованої охорони. Оператор швидко висилає групу швидкого реагування, яка ретельно оглядає об’єкт, а при виявленні ознак возгорання приймає першочергові заходи із локалізації вогнища та евакуації людей. Причому частіше за все це відбувається ще до того, як хто-небудь з жителей дома помітив почавшусь пожежу і викликав МНС. А значить, шкода від возгорання мінімальна, й не прийдеться ні робити дорогий ремонт, ні купувати нові меблі та техніку.

Встановити пожежну сигналізацію в офіс, магазин або будь-який об’єкт бізнесу в Одесі

Сьогодні пожежна сигналізація – це навіть не витрати, а скоріше інвестиції в благополуччя вашої родини. Забезпечте себе і своїм близьким спокій та безпекувже зараз! Просто дзвоніть в «Командор» – ми залюбки попіклуємося про все.


Група компаній «Командор» – 20 років бездоганної роботи. Всі види охоронних послуг. Оптимальні рішенння задач будь-якої складності. Гарантія безпеки. Висока якість, доступні ціни. Обирайте краще – звертайтесь до професіоналів! Взнавайте більше за телефоном: